دانلود رایگان فیلم و سریال کره ای با چندین لینک مختلف در کافه دارما

دانلود جشنواره BaekSang Arts Awards 2018 - کافه دراما - دانلود سریال و فیلم کره ای رایگان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

سریال های در حال پخش 1396

کد جدول پخش هفتگی سریال ها

شنبه
یک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه

انجمن -

انجمن -

آخرين ارسالات انجمن
براي ورود به انجمن کليک کنيد

آدرس همیشگی سایت این آدرس را ذخیره کنید

http://goo.gl/PHMSvA



تبلیغات

تبلیغات

دانلود جشنواره BaekSang Arts Awards 2018

دسته بندی : برنامه تلویزیونی تاریخ : پنجشنبه 3 می 2018

دانلود جشنواره BaekSang Arts Awards 2018

دانلود جشنواره BaekSang Arts Awards 2018

پارت اول و دوم با کیفت 540 اضافه شد

پارت اول و دوم با کیفیت 720 اضافه شد

عنوان : PaekSang Arts Awards – 54th BaekSang Arts Awards – 백상예술대상
تاریخ پخش : May 3, 2018
مکان : Seoul, Korea
شبکه : jTBC

توضیحات جشنواره :

baeksang اسم یکی از مراسم اهدای جایزه سالیانه در زمینه های مختلفی مثل تئاتر و تلویزیون و .. در کره هست که توسط روزنامه JoongAng Ilbo ، یکی از سه روزنامه بزرگ و معتبر این کشور ، هر سال در ماه های May یا April برگزار میشه !

دانلود از سرور آپلودبوی – UploadBOy

کیفیت 480 و 540 و 720

پارت اول کیفیت 540 | کیفیت 720

پارت دوم کیفیت 540 | کیفیت 720

——————————————————————–

کافه دارما KorDrams.Pw

——————————————————————–

دانلود از سرور عصر آپلود – Upera

کیفیت 480 و 540 و 720

پارت اول کیفیت 540 | کیفیت 720

پارت دوم کیفیت 540 | کیفیت 720

——————————————————————–

کافه دارما KorDrams.Pw

——————————————————————–

Grand Prize (Daesang)
Winner: “1987: When The Day Comes”
Best Film
Winner: “The Fortress”
Nominees:
“1987: When The Day Comes”
“The Fortress”
“Anarchist from Colony”
“Along With the Gods: The Two Worlds”
“A Taxi Driver”
Best Director
Winner: Kim Yong-Hwa (“Along With the Gods: The Two Worlds”)
Nominees:
Kim Yong-Hwa (“Along With the Gods: The Two Worlds”)
Yang Woo-Seok (“Steel Rain”)
Jang Joon-Hwan (“1987: When The Day Comes”)
Jang Hun (“A Taxi Driver”)
Hwang Dong-Hyuk (“The Fortress”)
Best Screenplay
Winner: Kim Kyung-Chan (“1987: When The Day Comes”)
Nominees:
Kang Yoon-Sung (“The Outlaws”)
Kim Kyung-Chan (“1987: When The Day Comes”)
Uhm Yoo-Na (“A Taxi Driver”)
Yang Woo-Seok & Jung Ha-Yong (“Steel Rain”)
Hwang Sung-Goo (“Anarchist from Colony”)
Best Actor
Winner: Kim Yun-Seok (“1987: When The Day Comes”)
Nominees:
Kim Yun-Seok (“1987: When The Day Comes”)
Ma Dong-Seok (“The Outlaws”)
Sol Kyung-Gu (“The Merciless”)
Song Kang-Ho (“A Taxi Driver”)
Jung Woo-Sung (“Steel Rain”)
Best Actress
Winner: Na Moon-Hee (“I Can Speak”)
Nominees:
Kim Ok-Vin (“The Villainess”)
Kim Tae-Ri (“Little Forest”)
Na Moon-Hee (“I Can Speak”)
Son Ye-Jin (“Be with You”)
Choi Hee-Seo (“Anarchist from Colony”)
Best Supporting Actor
Winner: Park Hee-Soon (“1987: When The Day Comes”)
Nominees:
Kim Dong-Wook (“Along With the Gods: The Two Worlds”)
Kim Hee-Won (“The Merciless”)
Park Hee-Soon (“1987: When The Day Comes”)
Jo Woo-Jin (“Steel Rain”)
Jin Seon-Kyu (“The Outlaws”)
Best Supporting Actress
Winner: Lee Soo-Kyung (“Heart Blackened”)
Nominees:
Yum Hye-Ran (“I Can Speak”)
Esom (“Warriors of the Dawn”)
Lee Soo-Kyung (“Heart Blackened”)
Lee Honey (“Heart Blackened”)
Jeon Hye-Jin (“The Merciless”)
Best New Director
Winner: Kang Yoon-Sung (“The Outlaws”)
Nominees:
Kang Yoon-Sung (“The Outlaws”)
Moon So-Ri (“The Running Actress”)
Shin Joon (“Yongsoon”)
Cho Hyun-Hoon (“Jane”)
Jeon Go-Woon (“Microhabitat”)
Best New Actor
Winner: Koo Gyo-Hwan (“Jane”)
Nominees:
Koo Gyo-Hwan (“Jane”)
Kim Sung-Kyu (“The Outlaws”)
Kim Joon-Han (“Anarchist from Colony”)
Lee Ga-Sub (“The Seeds of Violence”)
Heo Sung-Tae (“The Outlaws”)
Best New Actress
Winner: Choi Hee-Seo (“Anarchist from Colony”)
Nominees:
Nana (“The Swindlers”)
Lee Soo-Kyung (“Yongsoon”)
Jin Ki-Joo (“Little Forest”)
Choi Hee-Seo (“Anarchist from Colony”)
Lee Joo-Young (“Jane”)
Art Award
Winner: Jin Jong-Hyun (“Along With the Gods: The Two Worlds”)
Nominees and Winners (TV Dramas)
Grand Prize (Daesang)
Winner: “Stranger” (tvN)
Best Drama
Winner: “Mother” (tvN)
Nominees:
“Mother” (tvN)
“Misty” (JTBC)
“Stranger” (tvN)
“Fight for My Way” (KBS2)
“My Golden Life” (KBS2)
Best Director
Winner: Kim Yun-Cheol (“The Lady in Dignity”)
Nominees:
Kim Yun-Cheol (“The Lady in Dignity”)
Kim Cheol-Kyu (“Mother”)
Mo Wan-Il (“Misty”)
Shin Won-Ho (“Prison Playbook”)
Ahn Gil-Ho (“Stranger”)
Best Screenplay
Winner: Lee Soo-Yeon (“Stranger”)
Nominees:
Baek Mi-Kyeong (“The Lady in Dignity”)
Lee Soo-Yeon (“Stranger”)
Im Sang-Choon (“Fight for My Way”)
Jung Bo-Hoon (“Prison Playbook”)
Jung Seo-Kyoung (“Mother”)
Best Actor
Winner: Cho Seung-Woo (“Stranger”)
Nominees:
Kim Sang-Joong (“Rebel: Thief Who Stole the People”)
Park Seo-Joon (“Fight for My Way”)
Jang Hyuk (“Money Flower”)
Cho Seung-Woo (“Stranger”)
Cheon Ho-Jin (“My Golden Life”)
Best Actress
Winner: Kim Nam-Joo (“Misty”)
Nominees:
Kim Nam-Joo (“Misty”)
Kim Sun-A (“The Lady in Dignity”)
Kim Hee-Seon (“The Lady in Dignity”)
Shin Hye-Sun (“My Golden Life”)
Lee Bo-Young (“Mother”)
Best Supporting Actor
Winner: Park Ho-San (“Prison Playbook”)
Nominees:
Park Ho-San (“Prison Playbook”)
Bong Tae-Gyu (“Return”)
Ahn Jae-Hong (“Fight for My Way”)
Yoo Jae-Myung (“Stranger”)
Jung Sang-Hoon (“The Lady in Dignity”)
Best Supporting Actress
Winner: Ye Ji-Won (“Should We Kiss First”)
Nominees:
Na Young-Hee (“My Golden Life”)
Ra Mi-Ran (“Avengers Social Club”)
Song Ha-Yoon (“Fight for My Way”)
Ye Ji-Won (“Should We Kiss First”)
Jeon Hye-Jin (“Misty”)
Best New Actor
Winner: Yang Se-Jong (“Temperature of Love”)
Nominees:
Kim Jung-Hyun (“School 2017”)
Park Hae-Soo (“Prison Playbook”)
Yang Se-Jong (“Temperature of Love”)
Woo Do-Hwan (“Save Me”)
Lee Kyu-Hyung (“Stranger”)
Best New Actress
Winner: Heo Yool (“Mother”)
Nominees:
Dasom (“Unni Is Alive”)
Kim Se-Jeong (“School 2017”)
Seo Eun-Su (“My Golden Life”)
Won Jin-A (“Rain or Shine”)
Heo Yool (“Mother”)
Art Award
Winner: Choi Sung-Woo “Pilgrim”
Best Male Entertainer
Winner: Seo Jang-Hoon
Best Female Entertainer
Winner: Song Eun-Yi
Best Variety Show
Winner: Hyori’s Home Stay (JTBC)
Best Educational Show
Winner: Dance Sports Girls (KBS1)
Style Icon Award
Winner: Nana
Most Popular Actor
Winner: Jung Hae-In
Most Popular Actress
Winner: Bae Suzy

چه امتیازی می دهید؟
5 / 3.00
[ 2 رای ]
134 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 6 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

admin
فاطمه
شنبه , 5 می 2018
پاسخ دهيد

ممنون برای قرار دادن این جشنواره…فرش قرمز نداشت؟؟

[پاسخ]

admin

admin پاسخ در تاريخ می 5th, 2018 5:05 ب.ظ:

خواهش من لینک فرش قرمز ندیدم

[پاسخ]

admin
sara
چهار شنبه , 9 می 2018
پاسخ دهيد

ممنون که برای دانلود گذاشتین. امکانش هست کیفیت بالاتری برای دانلود بزارین؟

[پاسخ]

admin

admin پاسخ در تاريخ می 9th, 2018 12:47 ب.ظ:

720 گذاشتیم دیگه

[پاسخ]

admin
sara
چهار شنبه , 9 می 2018
پاسخ دهيد

منظورم کیفیت بالاتری بود( 1080) که حجم هر پارت میشه حدودا 1.70 GB یا بالاتر.

[پاسخ]

admin

admin پاسخ در تاريخ می 9th, 2018 1:38 ب.ظ:

نه اون کیفیت رو نداریم

[پاسخ]